KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13442177

nr 1344 2177

Jerry McMillan

(f. 1936), USA

Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 21/25. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 34 cm

Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:50:48

31/8 19:44:52 1      Vinnande bud

Jerry McMillan

Läs mer om Jerry McMillan